Дівчинці з Енергодара потрібна наша допомога

Завжди усміхнена та радісна жителька Енергодара Богданка Горбенко потребує нашої з вами допомоги. Дівчинка вимушена терпіти та боротися з важкими недугами – епілепсією, ураженням центральної нервової системи і нижніх кінцівок, та ще з цілою низкою хвороб. Юній Богданці допомагає та підтримує мама Наталія Бочарова. Жінка ніде не працює, так як хвора донечка постійно потребує турботи та уваги. Сім’я виживає тільки на соціальні виплати, яких ні на що не вистачає.

Богданка Горбенко із Енергодара потребує нашої допомоги
Маленька Богданка Горбенко потребує нашої допомоги

Зараз Богданка проходить дорогий курс необхідного для життя лікування в міжнародній клініці у Трускавці. Нещодавно мама Богданки отримала рахунок на 13 тисяч гривень та впала у відчай – такої суми родина не має. Отож, звертається до всіх, хто може допомогти їй врятувати найцінніше – життя її донечки.

Мама хворої дівчинки мріє, аби донька нарешті вилікувалася
Мама Богдани Наталія мріє, аби її донька вилікувалася

Щодня Богданці необхідно вживати ліки, яких вже два роки немає в аптеках Енергодара. Доводиться замовляти в інтернеті, де ціни на необхідні препарати просто «захмарні». Отож, ми разом з мамою Богданки, пані Наталею, звертаємося до кожного, хто має можливість допомогти.

Мова йде про життя зовсім юної дівчинки, яка дуже мріє про щасливе майбутнє. З питаннями та пропозиціями звертайтеся за номерами: 099-555-17-98 або (06139) 4-47-77.

Номер картки мами Богданки (ПриватБанк): 4149 4978 5423 8591 (Бочарова Наталія Вікторівна).

Читайте також: Чи можлива в Енергодарі комп’ютеризація медицини за допомогою Health24?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X