Юні енергодарці провели цікавий бліц-турнір з історії міста

Сьогодні, 5 червня 2019 року на базі Енергодарського багатопрофільного ліцею обдарованим енергодарським школярам влаштували цікавий бліц-турнір з історії рідного Енергодара. Діти, які навчаються в школі влітку,  таким чином розвиваються та навчаються у формі гри. Так, звичайно, веселіше та ефективніше. Отож, учні 7, 8 та 10 класів змагалися за першість у незвичайному опитуванні, відповідаючи на запитання про Енергодар.

В енергодарській «школі обдарованих дітей» відбувся бліц-турнір з історії міста
У «Школі обдарованих дітей» в Енергодарі пройшов цікавий бліц-турнір

Школярі відповідали на запитання вчительки історії Щербини Ярослави Анатоліївни, та заробляли бали. Потім юні енергодарці представили власний проект – самостійно розроблений сайт міста. Школярі власними силами збирали інформацію про рідний Енергодар та розміщували її у різних рубриках на сайті.

Обдаровані школярі розробили сайт Енергодара
Енергодарські школярі самостійно розробили сайт

Спостерігаючи за емоціями учнів, було зрозуміло, що їм подобається таке навчання. Після турніру школярів нагородили солодкими призами. Але головною нагородою залишаються безцінні знання про Енергодар, які діти отримали граючи.

Школярі Енергодара змагалися у бліц-турнірі з історії міста
Юні енергодарці пограли в бліц-турнірі з історії міста

Ми пишаємося, що у нашому місті є такі розумні діти. Які хочуть навчатися та збагачувати свої знання поза шкільними стінами. Ми вітаємо всіх учасників турніру, та бажаємо всім школярам успіхів. Так тримати! Ви молодці!

Дар’я Климак, МедіаЦентр Енергодар

Читайте также: В Енергодарі через перекриття дороги зміниться маршрут руху автобусів ЗАЕС

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X