В Енергодарі підприємці повинні впорядкувати територію біля своїх магазинів

Наразі працівники турецької компанії «ОНУР» виконують роботи з фрезерування старого асфальтного покриття, укладки тротуарної плитки та встановлення бордюрів з парного боку вулиці Української.

Енергодарські підприємці повинні до листопада впорядкувати територію біля свого бізнесу
Власники приміщень на вулиці Українській повинні благоустроїти прилеглу до своїх магазинів територію

У зв’язку з цим управління містобудуванням та архітектури міської ради направило листи до підприємців, власників приміщень на вулиці Українській, з проханням забезпечити належне облаштування підходу до магазинів відповідно до будівельних норм. Такі вимоги закріплені законодавством України. Забезпечити належний стан прилеглої до об’єктів території підприємців просять не пізніше кінця жовтня поточного року – саме до цього часу планується завершити роботи з реконструкції вулиці.

Найближчим часом на перекритій частині вулиці розпочнуться роботи з укладання вирівнювального шару та першого шару асфальту. Після чого ця ділянка дороги буде відкрита для проїзду, а роботи продовжаться вже на другій половині вулиці – до перетину з Молодіжною.

Паралельно на Українській розпочали роботи з реконструкції освітлення: замість старих ліхтарів встановлено сучасні сонячні панелі, повідомляє прес-служба міськради.

Читайте також: Нові тарифи «Тепловодоканалу» вступили в дію за рішенням суду! (ОНОВЛЕНО)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X