Оновленому Благовіщенському дитсадочку виповнилося 10 років

Дитячий навчальний заклад “Пролісок” у с. Благовіщенка на цей час є одним з найкращих закладів дошкільної освіти в Кам’янко-Дніпровському районі. Садок має високий рівень професіоналізму вихователів-методистів та працівників закладу. Гордістю садочку є його прибудинкова територія. Далеко не кожен дитсадок  може похизуватися доглянутими квітниками і власним зоопарком.

Дитячий садок в с. Благовіщенка святкує 10-річчя
Дитячий садок в с. Благовіщенка святкує 10-річчя

Цього року дитячий навчальний заклад «Пролісок» святкує своє 10-ти річчя. І саме в свій ювілей працівники закладу та діти показали, як виглядає їх гордість.

Садок має зручне розташування, його територія займає значну площу в центрі. Гарний паркан, зелена галявина, завжди квітучі квіти легко помітити навіть в похмурий день. Можливо, через це діти залюбки ходять в свій дитсадок.

Дитячий садок в с. Благовіщенка святкує 10-річчя
Кожна група має всі умови для комфортного проживання дітей

Кожна група має всі умови для комфортного проживання. Тут вам і роздягальня, і величезна яскрава ігрова кімната та затишна спальня. Стіни садочку розмальовані на різний смак і тематику. Для першачків готується нова група: робиться ремонт, повністю оновлюється кімната. 

Колектив дитячого навчального закладу відноситься відповідально до своєї роботи. Діти відчувають себе, як в рідних домашніх стінах. Садок має дуже багато незвичних та цікавих речей. Про це ліпше подивитися в відео-сюжеті, аби краще відчути тепло і щасливу атмосферу дитинства.

Читайте также:  В пришкольных лагерях Энергодара отдохнули более полтысячи детей

МедиаЦентр Энергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X