Коли територію навколо енергодарського автовокзалу приведуть у порядок?

Енергодарський автовокзал – це транспортні ворота міста, які щодня зустрічають та проводжають сотні людей. На жаль, стан території навколо цього важливого об’єкта міської інфраструктури залишає бажати кращого.

Чи буде лад на території навколо енергодарського автовокзалу?
Чи буде лад на території навколо енергодарського автовокзалу?

Тож 5 лютого заступник міського голови Сергій Холод провів нараду з приводу благоустрою території, прилеглої до автовокзалу і колишньої станції «швидкої допомоги». На засідання запросили власників та орендарів розташованих на цій території об’єктів: автостоянки, вокзалу, кафе, торговельних об’єктів, а також керівників комунальних підприємств.  

За круглим столом учасники обговорили всі проблемні питання цієї території та висловили своє бачення, що потрібно зробити, аби не було соромно перед гостями, які приїжджають в Енергодар з інших населених пунктів.

Заступник міського голови Сергій Холод провів нараду з приводу благоустрою території, прилеглої до автовокзалу
Заступник міського голови Сергій Холод провів нараду з приводу благоустрою території, прилеглої до автовокзалу

Перш за все, порушили проблему стихійного звалища та несанкціонованої дороги поруч з автовокзалом. Там планують навести до весни.

Також потребує приведення до належного естетичного вигляду автобусна зупинка біля автовокзалу та територія навколо неї. Власник цієї ділянки представив проєкт благоустрою, який передбачає облаштування сучасного зупинкового комплексу, заміну комунікацій, облаштування тротуарів від зупинки до вокзалу та реконструкцію освітлення. Все це підприємець планує втілити в життя вже в цьому році.

Під час наради торкнулися питання вигляду і стану самої будівлі та території автовокзалу та упорядкування проїздів для транспорту, один з яких зараз перекритий шлагбаумом.

Серед порушених проблемних питань території навколо автовокзалу – відсутність освітлення, неналежне утримання рекламних щитів, недобудова поруч з автовокзалом, теплові камери «Тепловодоканалу», які знаходяться в жахливому стані. А «вишенькою» на цьому недоладному торті залишається територія колишньої станції «швидкої допомоги», яка перетворилася на справжнісінький бомжатник, куди страшно ступати ногою.  

Територія колишньої станції «швидкої допомоги» перетворилася на справжнісінький бомжатник
Територія колишньої станції «швидкої допомоги» перетворилася на справжнісінький бомжатник

Тож за результатами наради Сергій Холод доручив всім учасникам зустрічі взятися нарешті за вирішення проблем своїх територій та протягом двох тижнів надати до міськради конкретні відповіді на озвучені питання.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Які вони, енергодарські бармени?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X