Більшість енергодарських депутатів сказала «ТАК» розірванню контракту з директором СМСЧ Андрієм Бредихіним

Сьогодні, 6 серпня, відкрилася одинадцята позачергова сесія Енергодарської міської ради, ініційована депутатами задля вирішення критичної ситуації, що склалася в КНП «СМСЧ».

Енергодарські депутати зібралися на позачергову сесію міської ради

На пленарному засіданні було розглянуто три з п’яти внесених до порядку денного питань. Перше з них депутати підтримали одноголосно – воно стосувалося виділення з депутатського фонду матеріальної допомоги на лікування трьом мешканцям міста на загальну суму 134 тисячі гривень.

На  засіданні розглянули три з п’яти внесених до порядку денного питань

Далі народним обранцям представили звіт тимчасової контрольної комісії щодо розслідування випадку ненадання медичної допомоги дитині, яку у травні вкусила змія. Тоді 6-річній дівчинці не ввели антитоксин, який зберігався на складі в СМСЧ та був придатний до використання. Це викликало важкий перебіг хвороби і тривале лікування.  

Комісія з розслідування цього кричущого випадку, до складу якої увійшли депутати міської ради, зробила запити до керівництва СМСЧ для отримання необхідної інформації та документів, але запити проігнорували. Тому комісія зробила висновок про порушення законодавства з боку керівництва СМСЧ в частині перешкоджання депутатській діяльності, створення штучних перешкод та надання членам комісії завідомо неправдивої інформації.

Третє питання порядку денного стосувалося розірвання контракту з директором КНП «СМСЧ» Андрієм Бредихіним.

Виконувач повноважень начальника юридичного управління міської ради Андрій Терентьєв повідомив, що укладений у листопаді минулого року контракт не відповідає нормам законодавства. Перш за все, він порушує процедуру призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я, затверджену постановою Кабміну. Також  укладений «на період карантину» контракт не відповідає типовій формі таких документів для державних та комунальних підприємств. 

Нагадаємо, що апофеозом керування Андрієм Бредихіним медсанчастиною стала затримка виплати працівникам заробітної плати та передбачених законом надбавок, завищені премії адмінперсоналу, нецільове використання коштів міського бюджету та НСЗУ, відсутність належного матеріально-технічного забезпечення, перебої із закупівлями медикаментів та медичних засобів, перенесення строків завершення капремонту в приймально-діагностичному відділенні та інше. Відповідний аналіз наявних у закладі проблем та фінансового стану СМСЧ днями провели міські служби.

Тож більшість депутатів (за виключенням п’яти представників фракції ОПЗЖ, які утрималися) проголосувала за розірвання контракту з Андрієм Бредихіним. Далі міський голова має видати відповідне розпорядження. Крім того, спеціальна комісія проведе службове розслідування щодо неналежного виконання Андрієм Бредихіним своїх службових обов’язків.

Більшість енергодарських депутатів сказали «ТАК» розірванню контракту з директором СМСЧ Андрієм Бредихіним

Наступне питання стосувалося внесення змін до комплексної міської програми розвитку охорони здоров’я, проте депутати з фракції «Європейська солідарність» запропонували зробити перерву у сесії для детального вивчення питання. Тож на наступному тижні сесія має продовжити свою роботу.

З результатами поіменного голосування депутатів на сесії можна ознайомитися за посиланням: http://energodar.golos.net.ua/?p=potochna_sesiya&sp=list.  

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Розбір польотів» по затримці заробітної плати в Енергодарській СМСЧ…

Комментарии закрыты.

X