Беззаперечна перемога енергодарських освітян на обласному етапі «Джерело творчості»

Одразу три перших місця на обласному етапі конкурсу педагогів закладів позашкільної освіти Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» привезли до Енергодара наші освітяни. Про це йдеться на сторінці ФБ керівниці управління освіти Світлани Букрєєвої.

Три викладачки з Енергодара поборються за звання кращого педагога України
Три викладачки з Енергодара поборються за звання кращого педагога України

У 2020-2021 навчальному році Всеукраїнський конкурс відбувся у номінації «Керівник гуртка». Мета конкурсу, як зазначають організатори, – підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, підтримка талановитих педагогів, сприяння їхній самореалізації.

В обласному турі конкурсанти презентували власний професійний досвід під гаслом «Моє педагогічне кредо» та представили його практичну частину у вигляді навчального заняття. За словами журі, всі роботи заслуговують високої оцінки та демонструють глибоке розуміння сутності своєї освітньої діяльності.

За першість в області змагалися 8 учасників у 5 номінаціях. Перші місця отримали Світлана Семеренко (керівник гуртка ЦДЮТ), Олександра Скупа (керівник гуртка ЦТКС) та Ольга Волохова (керівник гуртка ЕМАН).

Беззаперечна перемога наших викладачів надає можливість енергодарцям позмагатися за звання кращого у третьому, фінальному всеукраїнському етапі. Його заплановано провести у два тури – у березні-червні поточного року.

«Щиро вітаємо наших талановитих педагогів та бажаємо успіху на всеукраїнському етапі конкурсу! Ви – найкращі»! – зазначила у своєму пості Світлана Букрєєва.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Дослід з озброєння запорізьких козаків приніс енергордарським школярам «бронзу» на…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X