Безпечно та святково: енергодарські рятувальники – про заходи безпеки

Новий рік та Різдво Христове – це завжди родинне свято, єднання, радість. А ще – новорічна ялинка. З вогненебезпечними прикрасами, бенгальськими вогниками, салютами та петардами. І такі  святкові «іграшки» несуть в собі неіграшкову небезпеку.

Енергодарські рятувальники напередодні святкових днів наголошують: щоб свята минули без травм, пожеж та ушкоджень, слід заздалегідь потурбуватися про безпеку. Свою та оточуючих.

Особливу увагу слід  приділити прикрашанню ялинки. Адже якщо її установити із порушеннями, прикрасити займистими іграшками та несертифікованими гірляндами – це може спричинити займання та лишити вас святкового настрою.

Начальник 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Олег Панасенко
Начальник 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Олег Панасенко

«Рятувальники звертаються до мешканців міста бути обачними та пильними під час святкування новорічних та різдвяних свят, дотримуватись елементарних правил безпеки. Бажаємо вам безпечного та щасливого Нового року»!

За інформацією рятувальників, саме в Новорічні свята значно більшає кількість викликів на пожежі. Часто-густо причиною загорання стає неправильне поводження із петардами та салютами. Значною мірою – несертифікованими китайськими виробами.  Щоб запобігти неприємних наслідків із піротехнічними виробами, необхідно дотримуватись правил безпеки.

Шановні енергодарці, дотримуйтесь правил безпеки!
Шановні енергодарці, дотримуйтесь правил безпеки!

Основні правила безпеки прості і не потребують матеріальних витрат. Їх знання і виконання є запорукою вашого життя та здоров’я ваших рідних.

Іванка Тамульонок, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Бюджет під ялинку: в Енергодарі ухвалили міський кошторис на 2021 рік

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X