Жителів Енергодара проконсультували щодо безпеки на виборах

Напередодні президентських виборів, які відбудуться 31 березня, рятувальники тринадцятої пожежної частини провели детальний інструктаж, в якому проконсультували громадян, як запобігти аварійним ситуаціям на виборчих дільницях. Також інспекторський склад та чергові караули виконують розроблені плани щодо запобігання непередбачуваних ситуацій на виборах.

Начальник рятувальної частини Олег Панасенко повідомив нам, що вже активно проводяться перевірки та інші практичні роботи на виборчих ділянках. А це означає, що більшість виборчих  об’єктів задовольняють вимоги пожежної та техногенної безпеки, та цілком готові до проведення заходу.

Начальник рятувальної частини м. Енергодар проконсультував громадян як запобігти аварійним ситуаціям 
Олег Панасенко інформує громадян про пожежну безпеку на виборчих дільницях

 День виборів – дуже відповідальний. Неможна допустити, щоб якісь неприємності стали перешкодою у голосуванні за майбутнього керівника країни. Тому на момент проведення виборів на кожній виборчій дільниці, задля безпеки громадян,  буде чергувати офіцерський склад.

Олег Олександрович наполегливо рекомендує всім виборцям дослухатися до його порад.  Не створювати великих скупчень у приміщеннях, бути пильними та не порушувати правила пожежної безпеки!

Енергодарців закликають бути пильними та не порушувати правила пожежної безпеки на виборах
Управління ДСНС України у Запорізькій області закликає виборців не порушувати правила пожежної безпеки

Медіа Центр також закликає кожного, хто прийде 31 березня на виборчі дільниці, перш за все зберігати спокій та свідомо віддати свій голос за обраного кандидата.

Медіа Центр Энергодар

Читайте также: Жах: в Енергодарі вже згоріло 6 гектарів лісу!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X