Енергодарців закликають зробити безкоштовне щеплення домашнім улюбленцям проти сказу

Наприкінці вересня ми повідомляли енергодарцям, що з 7 по 13 жовтня в нашому місті проведуть виїзну безкоштовну вакцинацію домашніх тварин, а саме собак та кішок, проти сказу. Графік  роботи наметів, де будуть робити щеплення чотирилапим, завжди можна знайти на нашому сайті, та в соціальній мережі Інстаграм.

В Енергодарі проводять виїзну безкоштовну вакцинацію домашніх тварин
Графік роботи наметів  де будуть робити щеплення чотирилапим

Сказ – гостра контактна інфекційна хвороба, наслідки якої шокуючі. Тож професійні ветеринари Кам’янсько-Дніпровської районної держлікарні роблять щеплення тваринам для профілактики захворювань – за наказом Державної служби ветеринарної медицини.

В Енергодарі домашнім тваринам роблять щеплення проти сказу
Професійні ветеринари роблять щеплення тваринам в Енергодарі

Лікарі скаржаться, що енергодарці не квапляться робити щеплення своїм улюбленцям. Більше того, ветеринари згодні ввести ін’єкцію навіть безпритульним тваринам, аби тільки хтось міг потримати пухнастика. Тож, якщо у вас є домашні улюбленці, або ви доглядаєте за вуличними собаками чи котами, приводьте їх на профілактичне щеплення проти сказу, доки ще є можливість зробити це безкоштовно.

Ветеринари закликають енергодарців приводити домашніх улюбленців на  щеплення
Енергодарці не квапляться робити щеплення своїм улюбленцям

Провести вакцинацію тварин енергодарці можуть ще завтра, 11 жовтня з 10 ранку до 14:00. Намет буде розміщено перед палацом культури «Сучасник». Також у вихідні дні: 12 жовтня у той самий час біля загальноосвітньої школи №4 та 13 жовтня за адресою: проспект Будівельників 11, теж з десятої до чотирнадцятої години.

Не будьте байдужими до власного здоров’я та подумайте про безпеку оточуючих!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Яка доля чекає на безпритульних тварин в Енергодарі?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X