Енергодарський безхатченко за власним бажанням

Минулого тижня в своєму сюжеті про енергодарського дідуся-безхатченка «В енергодарському пункті обігріву безхатченкам добре так, що вони залишаються тут жити» ми розповідали про те, як Валентин Іванович Крупа залишився на старість років без даху над головою.

І, як нам наразі стало відомо, в день зйомки сюжету дідуся забрали-таки із пункту обігріву. Представники Управління праці та соціального захисту населення разом із волонтерами зібрали всі документи Валентина Івановича та направили його до реабілітаційного центру у Василівському районі. Там на старенького безхатченка очікувало ліжко, гаряче харчування, догляд.

Але не так сталося, як бажалося. Слова діда про енергодарський тимчасовий пункт обігріву, який мав працювати лише в сезон морозів: «Залишуся тут жити. Мені тут подобається» стали пророчими.

Валентин Крупа, хоча і не має власного кута для проживання, отримує пенсію. Цілком логічно, що за ці кошти дідусь у змозі оплатити собі хоча б лікування у реабілітаційному центрі (через свій вік у старенького низка хвороб)…

За кілька днів перебування у реабілітаційному центрі дідусь завередував. «Везіть мене назад до Енергодара», і все тут! «Мені там все безкоштовно надавали і годували майже із ложечки», – сказав він.

Силоміць, звісно, його там не тримали. Отже зараз дід Валентин Іванович знаходиться знову в нашому місті. І не виключено, що знов прийде до пункту обігріву.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі за добу одужали 102 хворих на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X