Енергодар без води. Чи знають про відключення пенсіонери?

Нагадаємо, що завтра, 2 травня, в Енергодарі відбудеться відключення води (за деякими адресами – тільки гарячої, а от мешканцям третього мікрорайону «пощастило» особливо, у них взагалі три доби не буде ні холодної, ні гарячої води). Детальніше ознайомитися з інформацією, де саме відбудеться відключення.

Так от, напередодні «щасливого моменту» у журналістів МедіаЦентра виникло питання: а де, власне, оголошення, які б мали розмістити комунальники на дверях чи дошках оголошень біля під’їздів? Тільки за останні кілька днів довелося поспілкуватися з чималою кількістю енергодарців (переважно,  пенсіонерами), які не користуються інтернетом та не завжди читають газети. Так от для них відключення води стало цілковитою несподіванкою.

Енергодар без води. Чи знають про відключення пенсіонери?
Енергодар без води. Чи знають про відключення пенсіонери?

Тільки влада чомусь вирішила, що всі мешканці міста «сидять» у Фейсбуці, і повідомлення, оприлюдненого в соціальній мережі і на сайті міської ради буде достатньо. Але якщо працюючі люди й молодь більше спілкуються між собою на роботі та читають інформацію в інтернеті, то  багато пенсіонерів такої можливості позбавлені. Хтось взагалі подумав про них? По суті, люди будуть позбавлені можливості заздалегідь зробити хоч якісь запаси питної води.

Питання до читачів. Чи бачили ви такі оголошення на своїх домівках? Ми нарахували щонайменше три будинки в третьому мікрорайоні, в яких за списком не буде ні холодної, ні гарячої води, де таких оголошень немає. Пишіть, будь ласка, в коментарях, чи за вашими адресами така ж ситуація.

Читайте також: Енергодарці обурені підвищенням тарифів

Мысли посетителей
 1. Валентина :

  Наш адрес в списке отключения на в ю воду (и горячую и холодную), а вот в объявлении, которое нашла на подъезде, писали только о горячей!

 2. Анонім :

  Завтра 2 травня, а не 2 квiтня…

 3. Евгенія :

  Будівельників 38,немає оголошення.

 4. Станіслав :

  Вулиця Українська 2 – оголошення про відключення є. P/S/ помилочка “Нагадаємо, що завтра, 2 квітня, в Енергодарі відбудеться відключення води” – 2 травня!!!

 5. Гость :

  Как сплетни они знают первые из всех!

 6. memsik :

  квітня?

 7. Анонім :

  не 2 квітня, а 2 травня

 8. СЭМ :

  Нет. Объявлений не видел. А МЧС обеспечит подвоз питьевой воды?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X