Декілька днів без світла: коли в Енергодарі з’явиться електроенергія?

Вже декілька днів енергетична столиця України «сидить» без світла. Як повідомила на своїй сторінці в Facebook помічниця міського голови Енергодара та за сумісництвом депутатка Запорізької обласної ради Тетяна Стулень, наразі працівниками КП «Комунальні системи» продовжуються роботи з відновлення електропостачання до будинків та об’єктів міста.

Чоботяр без чобіт: чому енергетична столиця Укрїни «сидить» без світла?
Декілька днів без світла: коли в Енергодарі з’явиться електроенергія?

За її словами, станом на 14:30 тривають випробування кабелю з ЗТП-9 на ЗТП-13 (Будівельників, 29, 31, МПК “Сучасник”), а також на ЗТП-16 (АТБ, Укртелеком, музична школа, готель “Енергодар”). Але проблему до кінця не вирішено. Тобто, частина 1 та 2 мікрорайонів продовжує потерпати через відсутність світла.

Мешканці Енергодара декілька діб «сиять» без світла
Енергодарці обурені відсутністю світла в місті

Багато містян обурюються в коментарях в соціальних мережах. І їх можна зрозуміти. Адже, через непрацюючі холодильники псуються харчі, які доводиться викидати на смітник. Окрім того, енергодарці страждають від пекельної спеки, а через відсутність електроенергії неможливо користуватися кондиціонерами.

Як довго ще людям доведеться «сидіти без світла» – невідомо, але влада обіцяє: у разі успішного проведення випробувань нового кабелю одразу розпочнуться роботи з підключення будинків та об’єктів до живлення.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Дніпрорудненська Набережна стала центром тяжіння для дітей та дорослих

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X