Енергодарські багатоповерхівки масово залишаються без ліфтів

Енергодарські комунальники винайшли нову техніку по ремонту ліфтів. Тепер вони замість того, щоб проводити якісь роботи, просто беруть та забивають двері ліфту старими плінтусами. Так, мешканці однієї з міських багатоповерхівок, що знаходиться за адресою Козацька, 14, стали першим будинком у місті, на якому свої творчі таланти МДЛ й почало випробовувати.

В Енергодарі люди обурені довгостроковими відключеннями ліфтів по місту
В Енергодарі двері ліфтів забивають плінтусами

Занепокоєні люди розповідають, що півтора місяця тому  комунальники планували начебто планову заміну ліфтових кабін у  трьох під’їздах. Та після відключення підйомників заміну провели лише в одному, так як, зі слів мешканців, там проживають родичі когось з впливових людей міста. Усі останні ж вимушені увесь цей час підійматися по декілька разів на день пішки.

Окрім літніх людей та дітей дошкільного віку, на сьомому поверсі будинку проживає сім’я з обмеженими фізичними можливостями, які тепер зовсім не можуть потрапити на вулицю.

Енергодарські багатоповерхівки залишаються без ліфтів
В Енергодарі не працюють ліфти

Звертаються до комунальників люди мало не що години, та на усі запити та навіть благання увімкнути ліфт «Місто для людей» вже традиційно грає у мовчанки. Компанія цілими стопами надсилає повідомлення, що заявка прийнята та у десятиденний термін буде виконана. Мешканцям будинку залишається лише чекати, коли у міських чиновників таки прокинеться совість та повага до городян.

Варвара Соболева, Денис Скачок,МедіаЦентр Енергодар.

Читайте також: На Запорізькій АЕС відключили на ремонт перший енергоблок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X