Енергодарець Віталій Троян – «Батько-рятівник року»

18 вересня у Запоріжжі на площі перед облдержадміністрацією відбулися святкові урочистості з нагоди Всенародного дня батька та нагородження переможців обласного конкурсу «Батько року». У їх число потрапив і начальник 1 Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів ГУ ДСНС України у Запорізькій області (м. Енергодар) Віталій Троян, який переміг у номінації «Батько-рятівник». Про це повідомляє пресцентр ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Енергодарець Віталій Троян – переможець обласного конкурсу «Батько-рятівник»
Енергодарець Віталій Троян – переможець обласного конкурсу «Батько-рятівник»

Метою щорічного конкурсу «Батько року» є популяризація сімейних цінностей та відповідального батьківства, а також формування позитивної думки в суспільстві щодо гармонійного поєднання статусів сім’янина та успішного чоловіка. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 85 чоловіків – мешканців Запорізької області, 43 з яких стали переможцями у різних номінаціях.

Енергодарець Віталій Троян – не лише грамотний керівник, відданий почесній справі порятунку людей, але й люблячий батько чотирьох дітей та співчутливий дідусь чотирьох онуків, для якого родина завжди на першому місці.   

Переможець конкурсу отримав дипломи та квіти, пошану і гучні оплески гостей свята.

МедіаЦентр вітає нашого земляка з перемогою та бажає і надалі залишатися прикладом для свої дітей та онуків!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Енергодарський супермен» Олександр Хачко – лауреат акції «Герой-рятувальник року»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X