Енергодарські школярі змагалися, хто вправніший в баскетболі

Енергодарська молодь вкотре доводить нам, що є спортивною та енергійною. Вже тиждень в навчально-виховному комплексі №5 в рамках спартакіади проходять змагання з баскетболу між енергодарськими школярами.  Команди юнаків злагоджено працюють на гарний результат та показують його протягом змагання.  Сьогодні журналісти Медіа Центра мали можливість повболівати за спортсменів, поспілкуватися з юними баскетболістами та дізнатися, що  приваблює молодь  в такому виді спорту. 

За словами юнаків, баскетбол – динамічна та активна гра. Саме це і є її перевагою. Вона дарує неймовірні емоції та  дозволяє вдосконалюватися більше й більше.

Дійсно, баскетбол  –  цікава та захоплююча гра. Цілісність та активність команди завжди гарантує перемогу.  Шопов Денис Миколайович, який був головним суддею змагань,  розповів нашим журналістам, що його переповнює радість, адже приємно спостерігати, як молодь Енергодару захоплюється спортом, та прагне показати , на що вони здатні. Для баскетболістів , цього року, навіть запровадили новий конкурс «Снайпер», де визначається переможець за кількістю найбільшої кількості влучень м’ячем  у баскетбольне кільце.

Суддя змагань з баскетболу в Енергодарі привітав спортсменів

Головний суддя змагань поділився з нами враженнями про змагання

Також, Денис Миколайович поскаржився, що енергодарським поціновувачам баскетболу для повного щастя не вистачає лише професійного тренера та окремого спортзалу, де б всі охочі могли розвивати свої навички. Зараз хлопці тренуються на вулиці або у спортзалі ЕНВК №5.  Денис Миколайович працює там вчителем фізичної культури, та радий кожному спортсмену, що приходить на тренування.

В Енергодарі пройшли змагання з баскетболу
В ЕНВК №5 пройшли змагання з баскетболу

За кінцевими результатами  змагань призові місця розділилися наступним чином: третє місце здобула команда НВК №5, друге – школи № 2, та перше  – НВК №1.  Баскетболісти отримали медалі, кубки та грамоти. А от у конкурсі «Снайпер», про який нам розповідав Денис Миколайович, перемогу виборов Арсеній Борисенко. Його відзначили грошовою винагородою. Всі команди-учасники молодці! Бажаємо спортсменам подальших успіхів!

Медіа Центр Енергодар

Читайте також: У Дніпрорудному відбувся щорічний турнір зі змішаних єдиноборств ММА

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X