Енергодарські басейн і СОК ЗАЕС працюватимуть з 1 лютого

Вчора, 22 січня, відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19.

Керівники медичних закладів відзначили, що в Енергодарі спостерігається суттєве зменшення приросту нових випадків захворювання – 182 протягом двох тижнів. На сьогодні продовжують лікуватися від коронавірусу 370 осіб, госпіталізовані до СМСЧ 7 пацієнтів. Про це йдеться в повідомленні на сайті Енергодарської міської ради.

Нагадаємо, що навчальний процес для учнів 1-11 класів усіх шкіл міста з 25 січня буде поновлено у звичайному режимі. З 1 лютого відновлять роботу шкіл естетичного виховання та позашкільних навчальних закладів. Також з 1 лютого дозволено робота приватних секцій та гуртків, які орендують шкільні приміщення.

Енергодарський басейн працюватиме з 1 лютого

З 25 січня дозволено і роботу бібліотек (без надання інтернет-послуг для відвідувачів та роботи ігрових майданчиків), художнього виставкового залу, а також репетиції творчих колективів  та культурно-мистецькі заходи (вистави, концерти тощо). Звичайно, з дотриманням усіх карантинних правил.

На засіданні обговорили і роботу спортивно-оздоровчого комплексу та басейну, які знаходяться на балансі Запорізької АЕС. Приємна новина:з 1 лютого ці об’єкти соціальної інфраструктури поновлять свою роботу в карантинних умовах. 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У центрі уваги членів виконкому – тарифи ТВК та норми вивозу сміття в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X