Чому в Енергодарі дві багатоповерхівки залишилися без води та опалення?

Минулого тижня в Енергодарі активні користувачі соціальних мереж не могли відірватися від прямих включень мешканців будинків №29 та №33 по вулиці Українська. Енергодарці вийшли протестувати проти «диверсій» депутата Сергія Хорольця, який наразі є директором КП «Тепловодоканал». Наші журналісти вирішили поцікавитися у містян, що ж стало причиною такого обурення? Як виявилося, людям, які є мешканцями ОСББ, відключили гаряче і холодне водопостачання та опалення.

Енергодарці вийшли протестувати проти «диверсій» депутата Сергія Хорольця
Мешканцями ОСББ, відключили гаряче і холодне водопостачання та опалення

180 квартир залишилися без послуг «ТВК». Обурені енергодарці почали масово виходити на вулицю. Викликали навіть правоохоронців. Також містяни  зателефонували в диспетчерську службу комунального підприємства, де їхні здогадки підтвердилися: це саме директор «ТВК» наказав залишити людей без води та опалення. Принаймні, так в телефонній розмові сказала диспетчер, яка  розповіла, що Сергій Вадимович був ініціатором відключення послуг для мешканців вищезгаданих ОСББ.

Жителі «відірваних від цивілізації» будинків почали телефонувати до приймальні директора, аби в нього особисто дізнатися причину відключення води та опалення. Відповідь пана Хорольця вразила навіть нас. Директор КП «ТВК» сказав, що нічого відключати не наказував, і вже відправив аварійну бригаду до відключених будинків, аби ті все полагодили.

Директор КП «ТВК» сказав, що нічого відключати не наказував
Жителі «відірваних від цивілізації» будинків почали телефонувати до директора «ТВК»

Пізніше аварійна бригада «ТВК» дійсно приїхала до мешканців ОСББ. Разом з ними –  й високопосадовці комунального підприємства. Вони виправдовуються: мовляв,  діяли згідно закону. Та обуренню енергодарців не було меж. Бо тарифи «захмарні», а послуги як слід не надаються.

Працівники КП «ТВК» виправдовуються: мовляв,  діяли згідно Закону
Пізніше аварійна бригада «ТВК» таки приїхала до мешканців ОСББ

Міський голова Енергодара, до речі, також був присутній на протестній акції. Павла Музику запросили мешканці постраждалих будинків, аби хоч він вплинув на комунальників. І врешті решт, після довготривалих обговорень, хто правий, а хто винен і чому так сталося, працівники «ТВК» все ж таки підключили містянам водопостачання та опалення.

Представники «Тепловодоканалу» до останнього наголошували на тому, що ОСББ «краде» у підприємства воду, бо між сторонами не укладено необхідний договір. Тому й залишилися без послуг.

Тепер же, енергодарцям остаточно увірвався терпець, і вони мають намір зареєструвати на сайті Енергодарської міської ради петицію про відсторонення Сергія Хорольця з посади директора КП «ТВК». Тож, далі буде!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарцям відключили гарячу воду та опалення (АДРЕСИ)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X