Арт-декор під’їздів по-енергодарські

Яскраві півонії та стрункі берези. Все частіше енергодарці обирають арт-декор для своїх будинків замість сірих та скучних під’їздів.

Перші такі картини на під’їздах енергодарських багатоповерхівок почали з’являтися декілька років тому. Тоді в основному таким розписом займалися люди на пенсійному відпочинку або вихованці художньої школи. Наразі така ідея припадає до душі все більшій кількості містян. Сприяє й той факт, що дедалі більше людей об’єднуються і створюють ОСББ. А це означає, що вони, як співвласники багатоквартирних будинків, визнають свою відповідальність та виявляють активність. І власними силами прикрашають свої будинки, дбаючи про їхню естетику.

Тепер, прогулюючись вулицями Енергодара, можна насолоджуватися яскравими художніми малюнками на багатьох під’їздах. Такі вже прикрашають окремі будинки по вул. Молодіжній, Центральній, Курчатова та інших. Погодьтесь, як же це чудово, мати замість класично-занедбаного входу такі милі авторські картини!

Дякуємо кожному авторові та ініціатору таких картин в нашому місті. Ваші ідеї роблять Енергодар неповторним і затишним. Якщо і ваш будинок прикрашено таким чином – діліться з нами своїми фото!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі – понад 200 нових хворих на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X