Один на всіх: в сусідньому селі Нововодяне створили аптечний пункт

Вже давно відомо, що майже в жодному селі поблизу Енергодара (хіба що, крім Дніпровки) немає аптек. Люди змушені їхати в місто, аби купити собі необхідні ліки. Наскільки це незручно, неважко уявити. Враховуючи карантинні обмеження, коли не працював громадський транспорт, сільські мешканці залишилися найменш захищеними. Тільки уявіть: неможливо придбати жодних медикаментів!

Дочекалися: в сусідньому селі Нововодяне створили аптечний пункт
Один на всіх: в сусідньому селі Нововодяне створили аптечний пункт

На щастя, нещодавно у селі Нововодяне запрацював аптечний пункт. Знаходиться він в сільській амбулаторії. Звичайно, ліки продає фахівець, але асортимент не надто широкий. Та селян тішить той факт, що тепер поряд можна придбати елементарні знеболюючі або антисептичні засоби.

У зв’язку з такою ситуацією багатьох хвилює запитання: хто ж винен в тому, що в селах зачинили аптеки? Між собою люди припускають, що це пов‘язано з низькою зарплатнею провізорів, які не хочуть працювати за містом за «копійки». Так чи інакше, а проблема існує. Сподіваємося, що з часом очільники сільських громад знайдуть вихід з непростої ситуації і зможуть вирішити її на користь населення.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи буде Енергодар зеленим влітку? Питаємо у комунальників

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X