У Запорізькій області можливі обмеження у пересуванні людей та транспорту

Впродовж 29-31 травня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні СБУ в Запорізькій області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання.

У Запорізькій області пройде антитерористичне навчання
Антитерористичне навчання впродовж 29-31 травня 2019 року

Про це повідомив прес-секретар обласного управління СБУ Сергій Левченко.

Тренування відбудуться на території Запорізької області в районі населених пунктів: Новоолександрівка, Степне, Лежине, Новооленівка, Кушугум, Григорівка та Растуще, в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спецтехніки та озброєння.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, представники органів влади та місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Правоохоронці закликають мешканців і гостей регіону зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у місті спецпризначенців й військових та з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просять негайно повідомляти правоохоронцям за номерами телефонів 15-68, (061) 225-25-38 (гаряча лінія УСБУ в Запорізькій області) або 102.

Читайте також: Енергодарців попереджають: в районі пляжу “Сонячний” купатися заборонено

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X