Енергодарські підприємці заплатили 8,5 млн гривень за право продавати алкоголь та сигарети

З початку року запорізькі продавці підакцизної продукції сплатили 90,5 мільйона гривень акцизного податку. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

Енергодарські підприємці заплатили 8,5 млн гривень за торгівлю алкоголем та сигаретами
Платіж повністю зараховується до бюджету тієї території, де здійснюється торгівля

Щомісячні надходження платежу у 2019 році склали майже 13 мільйонів. Лише за перші два літні місяці від роздрібної реалізації алкогольних і тютюнових товарів скарбниці Запорізької області отримали 33 мільйони, що на 2,7 мільйона більше, ніж у червні-липні минулого року.

Фізичні особи-підприємці і підприємства Запоріжжя за сім місяців спрямували до міської казни 26 мільйонів, до бюджетів Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів надійшло 24,5 мільйона, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 10,7 мільйона. Підприємці Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів сплатили 8,5 мільйона гривень.

До скарбниць громад Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів забезпечено 6,3 мільйона, Василівського і Михайлівського районів – п’ять мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – три мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2,8 мільйона, Токмака, Токмацького та Чернігівського районів – близько двох мільйонів, Якимівського і Приазовського районів – майже півтора мільйона.

Нагадаємо, п’ятивідсотковий акцизний податок сплачують суб’єкти підприємництва, які вроздріб реалізують алкогольну продукцію і тютюнові вироби, маючи відповідні ліцензії. Платіж повністю зараховується до бюджету тієї території, де здійснюється торгівля.

Читайте також: В Енергодарі вихованці літньої школи МАН побували на екскурсії в пожежній частині

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X