«Алея троянд» в Енергодарі зміниться до непізнаваності?

24 вересня міський голова Енергодара провів виїзну нараду з представниками комунальних підприємств з питання озеленення проспекту Енергетиків, «Алеї троянд» та вулиці  Українська. Після реконструкції асфальтного покриття  комунальникам доручили привести до ладу центр міста.

Комунальникам доручили привести до ладу центр Енергодарау
24 вересня міський голова Енергодара провів виїзну нараду

Павло Олексійович в першу чергу звернув увагу директорки підприємства «Міськзеленбуд» Олени Садовської на дерева, які ростуть прямо перед Палацом культури «Сучасник».  Мова йде про берізки, які мають неналежний вигляд  як для насаджень в центрі міста. Вони не рівні та занадто густі. Отож, міський голова доручив комунальникам спиляти берізки та посадити там нові дерева.

Дерева в центрі Енергодара нерівні та занадто густі
Берізки мають неналежний вигляд як для насаджень в центрі міста

Комунальне підприємство «Міськзеленбуд» наразі займається оновленням алеї. Енергодарців давно цікавить питання: Як зміниться «Алея троянд»? Отож, комунальники нам розповіли свій план дій:

  • З обох сторін «Алею троянд» прикрасять різнобарвні кущі спіреї, ялівця, гортензії;
  • Троянди будуть досаджені;
  • Пошкоджені та хворі каштани замінять на молоді гарні деревця.
З обох сторін «Алею троянд» прикрасять різнобарвні кущі
«Алея троянд» в Енергодарі зміниться до непізнаваності

Тож, як ви зрозуміли, наша «Алея троянд» зміниться до непізнаваності. «Міськзеленбуд» висадить всі заплановані рослини після того, як компанією ОНУР на проспект Енергетиків буде завезена земля. Та представники комунального підприємства обіцяють  вже до кінця жовтня цього року здивувати енергодарців та гостей міста оновленою «Алеєю троянд».

Зовсім скоро енергодарці не впізнають «Алею троянд»
До кінця жовтня цього року енергодарці побачать оновлену «Алею троянд»

Заступник директора КП «Комунальні системи» Сергій Скорик розповів, що 100 саджанців гостролистих кленів «Емеральд Квін» будуть  прикрашати вулицю Українську. До речі, молоді дерева, які будуть висаджувати, вже мають висоту 4 метри та зможуть одразу створювати затишок та давати тінь.

Дерева мають висоту 4 метри та зможуть одразу створювати затишок і давати тінь
Гостролисті клени «Емеральд Квін» будуть  прикрашати вулицю Українську

Наприкінці зустрічі міський голова заговорив про ліхтарі, які освітлюють «Алею троянд». Павло Музика наголосив, що розбиті та зношені світильники необхідно замінити на більш сучасні, які будуть доповнювати новостворений екстер’єр.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: 45-та ювілейна регата крейсерських яхт в Енергодарі: як це було

1 Комментарий
  1. Пожалуйста, пропустите! :

    Девушка, которая сегодня (26.09) обедала на второй столовой в диет центра зала в “очечках”, Вы очень мне понравились, мы ещё ехали в одном лифте на СК2. Давайте встретимся в понедельник (30.09.19) около инженерного корпуса 12.10 . Я Вас точно замечу!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X