Колектив ДТЕК Запорізької ТЕС озеленив Енергодар: які рослини висадили?

Минулі вихідні в Енергодарі запам’яталися гарною та корисною подією. Традиційно колектив ДТЕК Запорізької ТЕС влаштував акцію під назвою «Зелене місто», в рамках якої працівники підприємства разом зі своїми родинами прибирали територію, наводили лад та висаджували кущі.

Енергодарці прибирали територію, наводили лад та висаджували кущі
Колектив ДТЕК Запорізької ТЕС влаштував акцію під назвою «Зелене місто»

Було приємно бачити, як енергодарці у свій вихідний свідомо обирають не відпочинок на дивані, а корисне для громадськості заняття. Погода також посприяла злагодженій та плідній праці, і на зеленій галявині біля ЕЗОШ №2 з’явилися гарні та навіть рідкісні кущі. Барбарис, сім видів бузку, ялівець козацький, дейція, жасмин та багато інших.

За словами учасників акції, їм приємно залишити після себе кущ або дерево на згадку. А потім, разом зі своїми дітьми, навідуватися до свого насадження та спостерігати, як воно росте.

На зеленій галявині біля ЕЗОШ №2 з’явилися гарні, та навіть рідкісні кущі
В Енергодарі висадили барбарис, сім видів бузку, ялівець козацький, дейцію

Уявляєте, яка краса тепер буде рости в Енергодарі?  Завдяки дружній роботі колективу ДТЕК Запорізька ТЕС та небайдужих жителів нашого міста опрацьована галявинка засяяла яскравими зеленими фарбами. І як виявляється, на території теплової електростанції також з’явилися незвичайні рослини, одне з яких – тюльпанне дерево.

Тепер Енергодар – наче справжній ботанічний сад. І тішить усвідомлення того, яку допомогу ми надаємо оточуючому середовищу, насаджуючи рослини. Ми збагачуємо Енергодар зеленими легенями! І дуже добре, що всю важливість такої справи розуміють не тільки дорослі, а й діти, які теж були присутні на суботнику.

Колектив ДТЕК Запорізької ТЕС озеленили Енергодар: які рослини висадили?
Барбарис та тюльпанне дерево: які ще зелені насадження з’явилися в Енергодарі?

Тож звертаємося до жителів та гостей  Енергодара: люди, не псуйте те, що вас оточує, а краще бережіть та доглядайте за насадженнями. Можливо,  тоді наше місто  стане по-справжньому квітучим!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці можуть пізнавати природу, прогулюючись екостежиною «Світ плавнів»

1 Комментарий
  1. Nb :

    Кто будет поливать эту красоту?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X