В Енергодарі небайдужі містяни влаштували акцію «Одягни флікер – врятуй життя»

Остання низка ДТП в Енергодарі вразила не тільки містян, а й всю Україну. Особливо холоне кров, коли страждають в аваріях діти. Тож небайдужі громадяни спільно з поліцією вирішили діяти, аби хоч якось уберегти маленьких пішоходів у темний час доби.

В Енергодарі небайдужі містяни влаштували акцію «Одягни флікер – врятуй життя»
Терпець урвався: небайдужі енергодарці самостійно вирішили убезпечити дітей від ДТП

Ініціатор акції Петро Бейнер разом з працівниками поліції роздавали флікери (тобто світловідбиваючі браслети) дітям та молоді, яка досить часто «відірвана» від ситуації на дорозі. Маються на увазі підлітки, які йдуть по «зебрі» в капюшоні або ж в навушниках, в яких гучно лунає музика.

Сьогодні, на жаль, великою проблемою Енергодара є й погане освітлення як пішохідних переходів, так і усієї проїжджої частини. Тож така річ як світловідбивач – необхідність в нашому місті.

Світловідбиваючі стрічки можна прикріпити на дитячий візочок або на одяг
Флікери – необхідність в Енергодарі

Тож це дуже корисна ініціатива! Світловідбиваючі стрічки можна прикріпити на дитячий візочок або на одяг.  Така маленька, але дуже важлива деталь допоможе зберегти життя, адже людину, яка одягла браслет, видно здалеку (приблизно за 150 м) при нульовому освітленні.

Велике прохання до батьків! Одягайте на своїх діток будь-які світловідбиваючі знаки, пояснюйте правила дорожнього руху та намагайтеся не відпускати їх самостійно ходити по вулиці у вечірній час. Показуйте на власному прикладі, що на дорозі треба бути обачними та уважними!

Дар’я Климак. Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Великій Знам’янці легковик збив чоловіка

Мысли посетителей
  1. PS :

    Энергодар, можно сказать – энергетическая столица области, а освещение в городе плохое. Позорище…..

    1. Lando :

      Это точно,ГАНЬБА!!!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X