Енергетики вийшли на безстрокову акцію протесту

Сьогодні, 4 грудня біля адмінбудівлі Енергодарської міської ради первинна профспілкова організація Запорізької АЕС влаштувала безстрокову акцію протесту, що стала реакцією на останні події в атомній енергетиці. Перший етап акції вже відбувся 27 листопада під вікнами Міністерства енергетики та захисту довкілля України одразу після повідомлення про усунення Кабміном  від виконання обов’язків президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

Представники «Атомпрофспілки» вийшли на безстрокову акцію протесту
Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС влаштувала безстрокову акцію протесту

Зараз же енергетики зібралися одночасно у всіх містах-супутниках АЕС на другий етап акції, аби підтримати наймасовішу акцію протесту, що проходить в столиці України. Протестувальники в Києві хочуть задоволення чотирьох  вимог «Атомпрофспілки»:

  • Відставка міністра енергетики;
  • Створення на державному рівні Міністерства чи Органу управління атомною енергетикою;
  • Терміново скликати нараду представників атомної енергетики України під керівництвом Прем’єр-міністра, аби розробити стратегію розвитку атомної енергетики загалом;
  • Поновити на посаді Президента ДП «НАЕК “Енергоатом» Юрія Недашковського.
Енергетики зібралися одночасно у всіх містах-супутниках АЕС на другий етап акції
Протестувальники в Києві хочуть задоволення чотирьох вимог «Атомпрофспілки»

Ситуація в енергетичній галузі стала головним предметом обговорень в соцмережах. З гаслами та закликами мітингувальники публікують в інтернеті фото та відео з місць проведення акції. Також на ім’я Президента України вже створено електронну петицію про поновлення на посаді Президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

«Зараз звільнили людину, що, попри ситуацію в країні та прийняття законів Ваших попередників, підтримувала працездатність атомної енергетики та робила все можливе для розвитку атомної енергетики України», – йдеться у петиції.

Медіа Центр буде слідкувати за розвитком подій та повідомляти вам найсвіжіші новини.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кабмін призначив нового керівника “Енергоатому”

1 Комментарий
  1. Вася :

    Без комментариев …. Идиоты

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X