Як енергодарських старшокласників до «Академії поліції» запрошували

20 листопада в Енергодарському навчально-виховному комплексі №1 представники управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та «Академії поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційний захід із старшокласниками Енергодара.

Як енергодарських старшокласників до «Академії поліції» вступати запрошували
Енергодарських старшокласників запросили вступати до «Академії поліції»

Енергодарцям розповідали про те, що в будь якому суспільстві існує необхідність у підтримці публічної безпеки, забезпеченні дотримання закону та захисту громадян, їх майна від злочинних посягань. В Україні, як і в усьому світі, ці обов’язки покладено на поліцію.

Також майбутніх абітурієнтів поінформували про умови та переваги навчання в «Академії поліції». Окрім того, всіх присутніх на заході гості з Дніпра приємно вражали своїми творчими вміннями. Співали, танцювали та показували, як вони вміють відражати противника.

Гості з Дніпра співали, танцювали та показували як вони вміють відражати противника
Майбутніх абітурієнтів поінформували про умови та переваги навчання в «Академії поліції»

Сподіваємося, юні енергодарці зацікавилися пропозицією гостей та будуть свідомо обирати свою майбутню професію. І нехай вона буде не просто важливою, а й корисною для суспільства!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Різке похолодання: енергодарців попереджають про зміну погодних умов

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X