Сенсей айкідо з Мелітополя показав енергодарцям майстер-клас

Ми вже неодноразово розповідали вам про дивовижну жительку Енергодара – сенсея айкідо  Наталію Свищенко. Нещодавно пані Наталія здобула чорний пояс з айкідо, та, натхненна власною спортивною перемогою, запросила  на семінар в Енергодар сенсея з Мелітополя Дмитра Діденко, який займається бойовим мистецтвом вже 25 років.

Енергодарцям сенсей айкідо провів цікавий семінар
В Енергодар завітав сенсей айкідо з Мелітополя

Дмитро Діденко розповідає, що для нього, як і для інших сенсеїв цього бойового мистецтва, айкідо – сенс життя. Воно як повітря, без якого неможливо дихати. Айкідо заполонило весь вільний час, думки та навіть серце.

Сенсей зізнається, що вже жити не може без айкідо
Айкідо для сенсея необхідне як повітря

Дивовижно, але тендітна Наталія Свищенко на рівні з сенсеєм Дмитром володіє техніками та прийомами бойового мистецтва. Гість з Мелітополя зізнається, що чоловікам це бойове мистецтво дається набагато важче, аніж жінкам. Жінки пластичні та від самого початку не налаштовані на боротьбу. В той час, як чоловіки  звикли одразу йти в бій.

В техніках айкідо немає настанов на бійку, це бойове мистецтво, яке націлене на те, аби плавними, нерізкими рухами подолати супротивника.

Бойове мистецтво айкідо легше дається жінкам, аніж чоловікам
Жінкам айкідо дається легше, аніж чоловікам

Дмитро Діденко каже, що приїхав в Енергодар, перш за все, потренуватися з новим сенсеєм та новими учнями. І не тільки поділитися з ними своїми знаннями та досвідом, а й дізнатися від енергодарців чогось нового для себе.

Сенсей Наталія Свищенко від щирого серця подякувала пану Дмитру за візит до Енергодара. Та зізналася, що для неї, та всіх, хто займається айкідо в Енергодарі, велика честь потренуватися з таким шановним майстром. Сподіваємося, що пану Дмитру у нас сподобалося.

Енергодарці задоволені, що до них завітав Дмитро Діденко
Енергодарцям було за честь потренуватися з Дмитром Діденко

Ми пишаємося, що в Енергодарі живуть такі спортивні та сильні духом люди. Бажаємо вам сил та наснаги!

 Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Хлопець з Енергодара пройшов до наступного етапу шоу “Голос. Діти-5” (ВІДЕО)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X