За тиждень поліцейські Василівського РУП склали 5 адмінпротоколів на п’яних водіїв

Протягом минулого тижня, з 29 березня по 4 квітня, до Василівського районного управління поліції надійшло 144 заяви і повідомлення про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення. Із них 20 відносяться до категорії кримінальних злочинів: правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності. Про це повідомляє пресслужба Василівського РУП.

За тиждень поліцейські Василівського РУП склали 5 адмінпротоколів на п’яних водіїв

За тиждень поліцейські Василівського РУП склали 73 адміністративних протоколів, у тому числі 5 – відносно водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, тим самим порушуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також за сім днів працівники поліції виявили 9 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування правоохоронці склали 3 адміністративних протоколи за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесли 6 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Під Благовіщенкою та Дніпровкою знешкодили боєприпаси часів минулих війн

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X