Адміністрація та профком Запорізької АЕС відзвітували про виконання колективного договору

На Запорізькій АЕС відбулося засідання адміністрації та первинної профспілкової організації, на якому підбили підсумки виконання колективного договору компанії на 2021-2022 роки за перше півріччя поточного року.

На Запорізькій АЕС підбили підсумки виконання колективного договору

Як повідомляється на сайті Запорізької АЕС, т.в.о. генерального директора станції Дмитро Вербицький зазначив, що для станції 2021 рік є досить насиченим. Адже у першому півріччі підприємство виробило 104,7% електроенергії від планового завдання. Також ЗАЕС отримала від міністерства охорони здоров’я України реєстраційне посвідчення на лікарський засіб – медичний кисень.

Крім того, виконано три середніх ремонти: один капітальний та наразі два енергоблоки перебувають у середньому ремонті. Цьогоріч відбулося введення в експлуатацію основних засобів за об’єктами: газовий корпус – друга черга та реконструкція відкритого розподільчого пристрою ВРП-750. Також під час зустрічі адміністрація підприємства порушила питання з напрямків охорони праці та охорони здоров’я персоналу.

Дмитро Вербицький зазначив, що діючі на ЗАЕС соціальні програми дають працівникам гарантії стабільності та впевненості у завтрашньому дні, можливість ефективно та професійно виконувати свої обов’язки. Наразі у ВП ЗАЕС працюють 11 176 працівників. У першому півріччі 2021 року на роботу взяли 411 працівників. Зобов’язання роботодавця щодо забезпечення гарантій профспілкової діяльності виконуються в повному обсязі, як цього вимагають партнерські взаємини.

В свою чергу голова первинної профспілкової організації ЗАЕС Іван Здравчев підкреслив, що соціальна політика ДП «НАЕК «Енергоатом» є одним з головних і пріоритетних напрямків діяльності підприємства. На станції діє єдина система соціальних пільг і гарантій для працівників, яка прописана в колективному договорі компанії і неухильно виконується.

При підбитті підсумків засідання колективний договір ДП «НАЕК «Енергоатом» у ВП ЗАЕС на 2021-2022 роки за 1 півріччя 2021 року визнано виконаним.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На Запорізькій АЕС проходить комплексна перевірка дотримання вимог з…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X