Чи готові енергодарці іти на місцеві вибори?

Всім відомо, що 25 жовтня в Енергодарі відбудуться місцеві вибори. Ми будемо обирати міського голову, депутатів міської, районної та обласної рад. Енергодарці мають можливість спостерігати за передвиборчими кампаніями кандидатів, бачать купу наметів з яскравими слоганами, агітаційні  буклети та борди з усілякими обіцянками. Зрозуміло, що, врешті, від кількості  голосів виборців за того чи іншого кандидата буде залежати доля всього нашого міста. Більшість опитуваних, так чи інакше, збираються йти до виборчих дільниць, аби не втратити своє право голосу та обрати для себе гідних.

Оскільки часу до виборів лишилось обмаль, ми поцікавились у містян, чи визначилися вони зі своїми симпатіями. Враховуючи відповіді всіх опитуваних, можна сказати, що більшість й до сих пір вагаються зі своїм вибором, та були і ті, хто твердо знає своїх фаворитів.

Кожен виборець, зазвичай, обирає свого фаворита згідно власних критеріїв. Якими саме якостями має бути наділений  обранець та на що звертають увагу  енергодарці? Докладніше дивіться у нашому сюжеті.

Але попри те, ми поспілкувалися тільки з маленькою частиною енергодарців. Всього в нашому місті понад 42 тисячі виборців. Сподіваємося, що всі вони не залишаться байдужими до долі рідного Енергодара і обов’язково прийдуть голосувати. Тому що саме зараз наше майбутнє– в наших руках.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також:Олексій Лич – про важливість виборів і свідомість виборців в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X