Роботодавці Енергодара та районів перерахували до соцфондів майже 900 млн гривень

У січні-жовтні платники Запорізького регіону перерахували до соцфондів 6 мільярдів 784 мільйони гривень ЄСВ (не враховуючи показники великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

За рік рівень надходжень ЕСВ по області збільшився на 1 мільярд 60 мільйонів гривень

Порівнюючи надходження з аналогічним періодом минулого року, запорізькі роботодавці збільшили відрахування ЄСВ на 1 мільярд 60 мільйонів гривень.

Найбільші суми забезпечили компанії і підприємці Запоріжжя – 3 мільярди 620 мільйонів, Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 883 мільйони, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів 655 мільйонів, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 485 мільйонів.

Роботодавці Вільнянського, Новомиколаївського районів перерахували 266 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 191 мільйон, Василівського та Михайлівського районів – 186 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 176 мільйонів гривень.

Щомісяця запоріжці сплачують до пенсійного і соціальних фондів, у середньому, понад 678 мільйонів гривень, що перевищує рівень 2018 року на 106 мільйонів.

Нагадуємо, у поточному році мінімальний страховий внесок складає 918,06 гривні, базова ставка ЄСВ становить 22%.

Читайте також: Святкують всі: в Енергодарі Палацу культури «Сучасник» виповнилося 40 років

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X