Енергодарці вшанували пам’ять героїв Другої світової війни

9 травня – свято зі сльозами на очах. День, який ми всі маємо назавжди викарбувати в своєму серці, і згадувати його щодня. Героїзм наших дідів та прадідів  безцінний. Енергодарці також вшанували пам’ять героїв Другої світової війни. Старше покоління передає історичні спогади дітям, та не забуває тих, хто ціною власного життя забезпечив нам світле, незалежне майбутнє.

В Енергодарі святкують День перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні
Енергодарці вшанували пам’ять героїв Другої світової війни

На жаль, час безжалісно забирає у нас тих, хто носить почесне звання  – герой Другої світової війни. Ветеранів, які сьогодні тремтячим голосом розповідають про страшні моменти війни, залишилося дуже мало. Але ті, хто ще дарує нам свою посмішку, разом з Дітьми війни прийшли до пам’ятної стели, привітати енергодарців та гостей міста з великим святом – Днем перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.

Ветеран привітав енергодарців зі святом
Ветеран Єрош Роман Павлович привітав енергодарців зі святом

Енергодарці хвилиною мовчання зі сльозами на очах вшанували пам’ять героїв війни. Біля підніжжя пам’ятника поклали квіти. Пам’ятайте і шануйте кожного, у кого війна відібрала найцінніше – життя. Дякуємо всім ветеранам та Дітям війни, ми пишаємося, що ми ваші онуки! Низький уклін вам і шана!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, медіа Центр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі відбулася ювілейна виставка собак «Віват Енергодар»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X