Бюджети Енергодара і районів поповнилися на 826 млн податку на доходи фізосіб

З початку року роботодавці і мешканці регіону спрямували до бюджетів усіх рівнів 7 мільярдів 609 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (без даних великих платників, зареєстрованих у Східному управлінні Офісу ВПП ДПС). Минулорічний рівень сплати перевищено на 560 мільйонів 640 тисяч або на 8 відсотків.

Жителі Енергодара і районів сплатили 826 млн гривень податку на доходи фізосіб

Як повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Запорізькій області, із загальної суми 1,9 мільярда надійшло до державного бюджету, до місцевих бюджетів направлено 5,7 мільярда гривень.

Так, до міської скарбниці Запоріжжя перераховано 2 мільярди 400 мільйонів, від платників Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів бюджети громад отримали 826,6 мільйона, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 595,4 мільйона, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 438 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 356,5 мільйона тощо.

Основними видами доходів, з яких забезпечені надходження ПДФО, є заробітна плата (85%), грошове забезпечення військовослужбовців (6%), прибутки від паїв, дивідендів (6%).

Усього станом на початок грудня у Запорізькій області нараховується 74,4 тисячі платників податку на доходи фізосіб, з яких 55,6 тисячі – це фізичні особи, 18,8 тисячі – суб’єкти господарювання-юридичні особи.

Читайте також: ПриватБанк в Енергодарі: щоб уникнути черг та зараження – користуйтесь мобільним банкінгом

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X