Мешканці Енергодара та районів перерахували 80 млн гривень плати за землю

З початку року до бюджетів громад Запорізького регіону надійшло 636 мільйонів 416 тисяч гривень плати за землю.

Мешканці Енергодара та районів перерахували 80 млн гривень плати за землю
Найбільшу частину плати забезпечили землекористувачі Запоріжжя

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, землекористувачі збільшили відрахування порівняно з минулорічними на 28,3 мільйона.

Зокрема, від підприємств, установ і організацій надійшло понад 531 мільйон, що на 25 мільйонів більше ніж торік. Громадяни-власники землі поповнили бюджети на 105 мільйонів, це перевищує рівень сплати у 2018 році на 3,3 мільйона.

Найбільші суми сплачено за землі Запоріжжя – 236 мільйонів, Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 80 мільйонів, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 55 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 51 мільйон, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 41,5 мільйона, Якимівського та Приазовського районів – 40,5 мільйона тощо.

Всього на Запоріжжі 285 тисяч фізичних осіб та 9 тисяч суб’єктів господарювання-юридичних осіб є платниками земельного податку та орендної плати. Фізичні особи перераховують платіж один раз на рік упродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Читайте також: Рятувальники Енергодара провели тренування на об’єкті зв’язку «Укртелеком»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X