Жителі Енергодара і районів сплатили 79 мільйонів військового збору

У січні-жовтні роботодавці і мешканці регіону спрямували до державного бюджету 545 мільйонів гривень військового збору (без показників великих підприємств, які зареєстровані в Східному управлінні Офісу ВПП ДПС).

Жителі Енергодара і районів перерахували 79 мільйонів військового збору

Як повідомляє ГУ ДПС у Запорізькій області, порівняно з 2019 роком сплачена сума зросла на 34 мільйони або майже на 7%. Лише у жовтні з доходів запоріжців скарбниця отримала 60 мільйонів гривень військового збору.

За десять місяців платники обласного центру забезпечили 273 мільйони, Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 79 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 48 мільйонів, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 38 мільйонів,Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 20 мільйонів тощо.

Всього, станом на початок жовтня, на території регіону зареєстровано 34,7 тисячі суб’єктів господарювання, які сплачували військовий збір, зокрема, 15,9 тисячі підприємств, установ і організацій та 18,8 тисячі підприємців. Ставка збору становить 1,5 відсотка.

Читайте також: В Енергодарі обладнають лабораторію для тестування на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X