Жах: в Енергодарі вже згоріло 6 гектарів лісу!

Нажаль, щороку ми – мешканці Енергодара та найближчих районів втрачаємо найцінніше – “зелені легені” нашого регіону. Начальник тринадцятої Державної пожежно-рятувальної частини м. Енергодар Олег Панасенко повідомив нам жахливі факти : в 2018 році було 59 пожеж, загальна вигоріла площа склала 18,5 га. Цьогорічні цифри також вражають: з початку року вже зареєстровано 5 випадків горіння. Знищено 6,2 га лісу!

З початку 2019 року в Енергодарі згоріло більше 6 га лісу!
В Енергодарі вже зареєстровано 5 випадків горіння

Такі події відбуваються від нашої з вами недбалості, адже саме людськими руками  знищено велику площу нашої природи.

Прийшла весна,  стартував сезон пікніків та виїздів на відпочинок до лісу, Олег Олександрович закликає всіх і кожного бути пильним, та піклуватися про оточуюче середовище!

Олег Панасенко – підполковник тринадцятої Державної пожежно-рятувальної частини міста Енергодар
Олег Панасенко закликає людей гасити багаття в лісі

Не забувайте, що сірники дітям –  не іграшка! А отже, необхідно правильно виховувати підростаюче покоління та роз’яснювати їм, що  забавками з вогненебезпечними предметами вони можуть зашкодити природі.

Підполковник та всі рятівники енергодрської пожежної частини звертаються до кожного,  хто відпочиває в лісопаркових зонах, та дуже просять дбати про еко-систему!

Медіа Центр в свою чергу, також хоче достукатися до серця кожного, та закликає,  перш за все, бути людяним.  Не   грайтеся з вогнем, ніколи не залишайте розпалене багаття в лісі та обов’язково гасіть недопалки. Не руйнуйте те, що дарує вам радість!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Энергодар

Читайте также: В Энергодаре снова пожар: за каналом горит камыш

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X