Енергодарці перерахували 57 мільйонів гривень військового збору

За три квартали запорізькі платники податків спрямували до бюджету 457 мільйонів гривень військового збору (без даних великих підприємств, які зареєстровані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

Енергодарці перерахували 57 мільйонів гривень військового збору
Порівняно з минулим роком надходження військового збору зросли на 18%

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, порівняно з минулим роком надходження зросли на 18 відсотків або на 69 мільйонів.

Запоріжці збільшили щомісячну сплату майже на 8 мільйонів – із 43 мільйонів у минулому до 50,8 мільйона у поточному році.

З початку року суб’єкти господарювання та жителі Запоріжжя перерахували до державної скарбниці 237 мільйонів, Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 57 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 41,4 мільйона.

Підприємства та підприємці Бердянськ, Бердянського та Приморського районів забезпечили 33 мільйони, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 21 мільйон, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 16 мільйонів гривень тощо.

Всього на Запоріжжі нараховується майже 68 тисяч платників військового збору.

Нагадаємо, цей платіж утримується з доходів фізичних осіб, які підлягають оподаткуванню. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.

Читайте також: Пам’яті енергодарських героїв, які ніколи не повернуться додому

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X