Енергодарські рятувальники приймають вітання: нашій пожежно-рятувальній частині – 35 років!

Сьогодні, 24 вересня, в 13-й Державній пожежно-рятувальній частині відбулося свято на честь її 35-річчя. Саме в цей день у 1986 році була створена самостійна воєнізована пожежна частина №26 з охорони міста Енергодара, начальником якої призначили майора внутрішньої служби Олександра Катрича.

35 років на сторожі безпеки: енергодарські рятувальники святкують ювілей своєї частини

На той момент на озброєнні енергодарських вогнеборців були дві автоцистерни – саме за допомогою цього обладнання бійці боролися з пожежами, які виникали на території міста.

Минали роки… Змінилася назва частини, оснащення, колектив, проте незмінними залишилися професіоналізм, мужність та відвага, притаманні нашим рятувальникам. Коли трапляється надзвичайна ситуація, вони перші приходять на допомогу. Девіз рятувальників «Запобігти, врятувати, допомогти» якнайкраще відображає їхні нелегкі будні.

За 35 років існування частини врятовано десятки тисяч людей, збережено матеріально-технічне забезпечення міста, окрім цього, фахівці постійно проводять профілактично-роз’яснювальну роботу.

У різні часи начальниками частини були Олександр Катрич, Олександр Кожемяка, Леонід Кузьменко, Євген Крутіков та Сергій Калюжний, а останні 15 років її очолює Олег Панасенко.

Начальник 13-ДПРЧ Олег Панасенко привітав колектив з ювілеєм частини

На ювілейному святі найщиріші вітання, слова вдячності та побажання на адресу колективу енергодарських рятувальників лунали від численних гостей та колег: міського голови Дмитра Орлова, начальниці управління освіти міської ради Світлани Букреєвої, в.о. начальника 6-ДПРЗ Дмитра Базалієва, першого заступника начальника 1-ДПРЗ з охорони об’єктів Сергія Пилінського, заступниці начальника по роботі з персоналом 1-ДПРЗ Тамари Шелкоус .

На свято до енергодарських рятувальників прийшли численні гості

На ювілей завітали і ветерани частини, які віддали справі порятунку людей кращі роки свого життя –  перший начальник 26-СДПЧ (нині 13-ДПРЧ) Олександр Катрич та колишній начальник 3-го загону ДПО Василь Назимок.

На ювілей завітали ветерани 13-ДПРЧ

У цей день за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілею колектив пожежно-рятувальної частини отримав безліч грамот, нагород та подарунків.

З нагоди свята колектив 13-ДПРЧ отримав безліч грамот, нагород та подарунків

Музичні привітання пролунали від артистів міського палацу культури «Сучасник».

Музичні вітання – рятувальникам!

Редакція МедіаЦентру також приєднується до всіх привітань і бажає нашим рятувальникам удачі та сухих рукавів!

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці, врятуймо маленькі життя разом: долучайтеся до благодійної акції…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X