27 березня Народний театр в Енергодарі приймає вітання з професійним святом

Сьогодні, 27 березня, весь світ відзначає День театру. Це свято сповнене натхненням та цілою гамою прекрасних емоцій. Кожен, хто має відношення до театральної сцени, сьогодні приймає щирі привітання від поціновувачів цього захоплюючого мистецтва.

Народний театр в Енергодарі приймає вітання з професійним святом
27 березня – Міжнародний день театра

Наші журналісти вирішили «зазирнути» за лаштунки до енергодарських театралів, аби дізнатися: як в умовах карантину вони зустрічають своє професійне свято? Михайло Ізосімов, режисер Народного театру в Енергодарі, розповів, що вони з колегами дуже чекали на цей день. Підготували для своїх улюблених глядачів  виставу під назвою «Лев і Маргарита», та на момент карантину змушені були перенести прем‘єру, а з нею й все святкування.

«Восени наш театр відзначив ювілей – 35 років. І сьогодні, вперше за весь час, ми не відзначаємо День театру на сцені. Нас це розчаровує, але ми плануємо показати глядачам все задумане після карантину. Сподіваємося, він скоро закінчиться. Повірте, нам буде чим вас вразити!», – зазначає Михайло Олександрович.

Михайло Ізосімов - режисер  Народного театру в Енергодарі
27 березня весь світ відзначає День театру

Також режисер розповідає, що сьогодні у них подвійне свято. День народження відзначає Тетяна Саломатова, режисер-педагог енергодарського Народного театру. Михайло Ізосімов згадує, як вони разом навчалися, а потім «з нуля» починали театр в нашому місті. Каже, що ці часи – найкращі в його житті. Він  висловив Тетяні Саломатовій, яку ще називають «серцем колективу», теплі привітання та побажав їй завжди залишатися такою ж чарівною, якою ми всі її знаємо!

Тетяна Саломатова святкує ювілейне день народження
Режисер Тетяна Саломатова відзначає ювілей

Михайло Олександрович каже, що вони з колегами по сцені мріють швидше зняти медичні маски, та надягнути театральні. У акторів та інших працівників сцени карантин – не привід сидіти без роботи. Вдома всі працюють над новими виставами, шукають ідеї та натхнення. А репетиція для них взагалі – це свято.

Медіа Центр вітає всіх, хто має відношення до театру, з професійним святом! Ми дуже любимо вашу творчість і з нетерпінням чекаємо нових вистав!

Фото Валерія Щетиніна та з власного архіву Народного театру.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі випробували прожектори, які згодом будуть освітлювати місто

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X