Жителі Енергодара і районів перерахували 25,5 млн гривень військового збору

У січні-березні 2020 року надходження військового збору у Запорізькому регіоні склали 153 мільйони 340 тисяч гривень (без показників великих платників податків Запорізького управління Офісу ВПП ДПС).

Жителі Енергодара і районів перерахували 25,5 млн гривень на підтримку армії

За інформацією Головного управління ДПС у Запорізькій області, запоріжці збільшили сплату порівняно з першим кварталом минулого року на 15,5 мільйона або на 11 відсотків.

У березні запорізькі платники спрямували до держбюджету 53,6 мільйона, це на 5,8 мільйона або на 12 відсотків більше, ніж у березні попереднього року.

З початку року майже 79 мільйонів гривень від загальної суми надійшло від суб’єктів господарювання Запоріжжя, від підприємств і підприємців Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів скарбниця отримала 25,5 мільйона, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 13,5 мільйона, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – майже 10 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 4,5 мільйона тощо.

Нагадаємо, військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка, утримується з отриманих доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168 Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.

Читайте також: На трасах в Кам’янсько-Дніпровському районі ліквідують ями

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X