Енергодарці можуть увійти у новий 2020 рік без води і тепла?

Енергодарці встигли засумувати за емоційними засіданнями своїх обранців, але на передноворічній  тридцять сьомій сесії міської ради депутати, на останок, дали «жару». Почалося все із затвердження  головного кошторису Енергодара на 2020 рік. Начальниця фінуправління Олена Денисенко доповіла, що наступного року у міський бюджет очікується  907,5 мільйона доходу, та більш як 952 мільйона гривень видатків.

Олена Денисенко – начальниця фінуправління Енергодарської міської ради
Олена Денисенко – начальниця фінуправління Енергодарської міської ради

Пані Олена зачитала багато чого, що входить у бюджет 2020-го. Згадала й про розрахунки зарплатні для медиків та освітян. Оскільки частенько звучала фраза «мінімальна зарплата»,  депутат Вадим Рябуха запропонував цікаве нововведення: платити директорам комунальних підприємств за роботу не звично, по 65 тисяч гривень, а так само як і медсестрам та педагогам – «мінімалку».

Вадим Рябуха  - депутат Енергодарської міської ради
Вадим Рябуха запропонував платити директорам КП в Енергодарі «мінімалку»

Звичайно, ніхто на таке не погодився, бо згадані 65 тисяч гривень звучать набагато мелодійніше, аніж 4700. Розглянули депутати й петицію енергодарців  про облаштування пішохідних переходів, та в цілому поговорили про освітлення міста.

Депутат Микола Чорний дорікнув міському голові Павлу Музиці, що із встановленням на вулиці Українській сонячних світильників освітлення стало ще гіршим. Підтримав колегу і Сергій Холод. На що обидва отримали досить емоційну відповідь мера. Павло Олексійович не розділяє думку містян, бо вважає, що ті йому просто заздрять. Адже ніхто, окрім нього, не осучаснив місто так кардинально.

Павло Музика – міський голова Енергодара
Павло Музика не розділяє думку містян, бо вважає, що ті йому просто заздрять

На такій вибуховій ноті скандальне обговорення освітлення вулиць  не закінчилося. Як повідомили присутнім, сонячні батареї ще не перевели на зимовий режим роботи, ото вони й світять так тьмяно.

Цікаво, коли відповідальні за освітлення комунальники планують перейти з літнього часу на зимовий? Вже, як ні як, Новий рік за тиждень.

Так йшла друга година засідання енергодарських депутатів. Порядок денний налічував 39 основних питань та декілька додаткових. І, як виявилося, «на десерт» залишили ще одну приголомшливу новину стосовно комунального підприємства «Тепловодоканал».

«Не відбувся міжнародний тендер на закупівлю електричної енергії для «КП «Тепловодоканал»  на 2020 рік. Це пов’язано з тим, що один з учасників торгів не наклав електронного підписа на документи в системі. Це можна було виявити тільки під час розкриття пропозиції. Тому є два варіанти розвитку подій. Перший: договір «Останньої надії». Він передбачає сплачення комунальним підприємством 2 мільйони гривень передплати. Та другий: укласти додаткову угоду з «Паливенерго», – повідомив заступник директора з юридичних питань та корпоративних ризиків КП «ТВК» Владислав Дьяченко.

Чому не відбувся міжнародний тендер на закупівлю електричної енергії на 2020 рік?
Енергодарці можуть увійти у новий 2020 рік без води та тепла: хто у цьому винен?

Враховуючи ситуацію, що склалася, пан Дьяченко звернувся до депутатів з проханням зобов’язати  директора КП «ТВК» Сергія Хорольця, укласти угоду на постачання електричної енергії з 01.01.2020 року в обсязі 20 % від суми, визначеної у договорі «Паливенерго».

Сергій Хоролець – директор комунального підприємства «Тепловодоканал»
Сергій Хоролець пригрозив енергодарцям залишитися у Новий рік без води та опалення

В свою чергу Сергій Вадимович заявив, що він абсолютно ні в чому не винен, а на останок ще й пригрозив енергодарцям перспективою залишитися у новорічні свята без води та опалення. Отож, біжіть скоріше набирати повну ванну води, аби встигнути помитися хоч до Нового року. Бо є загроза на свята забути про купання та теплі батареї.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Знов відклали у далеку скриню: нові тарифи «ТВК» дізнаємося наступного року

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X