Велике свято спорту: Енергодарська школа боксу відзначила 20-річний ювілей

У суботу, 17 липня, в Енергодарі пройшло велике свято спорту – дитячо-юнацька школа боксу імені Володимира Манзулі святкувала 20-річний ювілей.

20 років перемог на ринзі: Енергодарська школа боксу відзначила славний ювілей
20 років перемог на ринзі: Енергодарська школа боксу відзначила славний ювілей

Біля витоків створення закладу стояв Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер Ук раїни, Почесний житель Енергодара Володимир Романович Манзуля, який виховав цілу плеяду прославлених боксерів. 15 років школу очолював Михайло Стукало, який також зробив чималий особистий внесок в розвиток боксу в Енергодарі. А нещодавно директором закладу став Сергій Смагора.

Привітати спортсменів та їхніх наставників зі славним ювілеєм прийшли численні гості.

 

З нагоди свята працівники та вихованці школи боксу отримали почесні грамоти, листи подяки та подарунки від міської ради та спортивного закладу. Та головний сюрприз перевершив всі очікування – у наступному році за рахунок державного та місцевого бюджетів буде виконано реконструкцію школи.

Після офіційної частини на глядачів чекали 10 видовищних поєдинків, у восьми з яких виступали юні боксери, а у двох – дорослі. Зі збірною Енергодара змагалася збірна України, яку представляли майстри шкіряної рукавички із Запоріжжя, Херсону, Дніпрорудного та Бердянська. Глядачі палко підтримували кожного спортсмена, незалежно від того, яку команду він представляв. Тому в залі панувала дружня спортивна атмосфера.

Збірна Енергодара VS збірна України
Збірна Енергодара VS збірна України

Учасники змагань були нагороджені медалями та пам’ятними подарунками, а після виступів деякі переможці поділилися з нами своїми враженнями від поєдинків та заходу. Про це дивіться у нашому сюжеті.

20 років – це лише початок великого, довгого і славетного шляху. Тож попереду – нові звершення і перемоги. А тих, хто тільки мріють про світ боксу та виступи на ринзі, з нетерпінням чекають у школі.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі незабаром посилять громадський контроль та доглядатимуть за…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X