ОСББ «18 воїнів»: чому енергодарці радіють, що створили власне об’єднання

Енергодарці все частіше й частіше створюють ОСББ. Зареєструвавши об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, люди, попри всі складнощі, тим не менш,  почуваються господарями у своєму домі. Саме тому, жителі багатоповерхівки по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 18 з радістю розповідають про створення власного ОСББ, яке має назву «18 воїнів». Приблизно така кількість небайдужих активістів зрушила з місця питання про реєстрацію власного об’єднання. І хоч на законодавчому рівні вищезгадане ОСББ починає функціонувати тільки з 1 січня 2020 року, жителі вже давно, самотужки, наводять лад в своєму дворі .

 Енергодарці все частіше й частіше створюють ОСББ
Жителі багатоповерхівки по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів радіють створенню ОСББ

Член ініціативної групи майбутнього ОСББ Максим Пусєв розповідає, що вони разом з сусідами зробили біля свого будинку дитячий майданчик та автомобільну парковку. Також замінено трубопровід для поливу зелених насаджень і встановлено декілька камер відеоспостереження. Далі активісти хочуть облаштувати відеокамерами всі під’їзди, аби подбати про безпеку свого майна та здоров’я.

 Члени ініціативної групи радіють, що, нарешті, у них все буде добре
Енергодарці радіють, що створюють ОСББ: як змінюється життя людей?

Також, Максим зазначає, що як тільки їхнє ОСББ почне повноцінну діяльність, то жителі одразу втілять у життя більш грандіозні плани. Насамперед – замінять труби у підвалі.

Члени ініціативної групи радіють, що, нарешті, у них все буде добре. І заради цього вони, разом з сусідами, згуртувалися для спільної справи.

Жителі планують святкувати створення  ОСББ  разом. Вони встановлять біля будинку ялинку та в Новий 2020 рік увійдуть повноцінними керівниками свого господарства.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Леонід Савченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: За що енергодарці заплатили Василю Разводову та Ігорю Курді майже 3 мільйони?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X