За тиждень поліцейські Василівського райуправління склали 150 адмінпротоколів

У період з 15 по 21 лютого до Василівського районного управління поліції надійшло 135 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення. Про це повідомляється на офіційній сторінці відділу у Фейсбуці.

За тиждень поліцейські Василівського райуправління склали 150 адмінпротоколів
За тиждень поліцейські Василівського райуправління склали 150 адмінпротоколів

Із загальної кількості повідомлень 16 – кваліфіковано як кримінальні злочини. Це правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності.

За минулий тиждень поліцейські Василівського РУП склали 150 адміністративних протоколів, в тому числі 5 – відносно водіїв, які порушуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керували автівкою напідпитку.

Крім того, правоохоронці вели превентивну роботу по запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території області. За сім днів працівники поліції виявили 19 порушень карантинних обмежень, з них склали 2 адміністративні протоколи за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесли 17 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

 МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кому в Енергодарі відключать гарячу воду?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X