Підприємства Енергодара і районів сплатили понад 142 млн гривень екоподатку

Запорізькі підприємства, діяльність яких пов’язана із забрудненням довкілля, за п’ять місяців 2019 року сплатили 168,6 мільйона гривень екологічного податку (без даних великих платників, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Енергодарські підприємства сплатили понад 142 млн гривень екоподатку
Підприємства Енергодара і районів забезпечили найбільші платежі екоподатку

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, порівняно з минулорічними показниками надходження зросли на 26 мільйонів.

Із загальної суми до державної казни перераховано майже 84 мільйони, до місцевих бюджетів 84,7 мільйона, що, відповідно, на 19,7 мільйона та 6,2 мільйона більше, ніж торік.

Найбільші платежі спрямували суб’єкти господарювання Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 142 мільйони, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 10 мільйонів 744 тисяч, Запоріжжя – 8 мільйонів 740 тисяч, платники Бердянська, Бердянського та Приморського районів поповнили бюджети на 1 мільйон 760 тисяч, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – на 1,7 мільйона, майже стільки ж сплатили мелітопольські і веселівські підприємства.

Усього в регіоні зареєстровано 2406 платників екологічного податку.

Нагадаємо, відповідно до законодавчих змін у цьому році суттєво підвищено ставку екологічного податку за викиди двоокису вуглецю – з 0,41 гривні до 10 гривень за одну тонну.

Читайте також: Жителям Енергодара виділять матеріальну допомогу з депутатського фонду

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X