Мешканці Енергодара та районів перерахували 111 млн гривень плати за землю

У січні-вересні до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло 883 мільйони гривень плати за землю, що на 34 мільйони або на 4 відсотки більше, ніж торік.

Мешканці Енергодара та районів перерахували 111 млн гривень плати за землю
Найбільші платежі надійшли за землі Запоріжжя

За інформацією в.о. начальника ГУ ДПС у Запорізькій області Руслана Рачинського, землекористувачі-юридичні особи спрямували до бюджетів 687 мільйонів, фізичні особи – 196 мільйонів.

За три квартали частина плати за землю у місцевих скарбницях склала майже 13 відсотків.

Зокрема, за дев’ять місяців до міського бюджету Запоріжжя було сплачено 301 мільйон, Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського і Великобілозерського районів – 111 мільйонів, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 85 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 77 мільйонів.

Землекористувачі Якимівського та Приазовського районів – 62 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 58 мільйонів, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 49 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 48 мільйонів, Токмака, Токмацького та Чернігівського районів – 46 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 45,6 мільйона.

Усього станом на початок жовтня на території області земельний податок та орендну плату перераховують до бюджету 9 тисяч суб’єктів господарювання-юридичних та 286 тисяч фізичних осіб.

Читайте також: Жителів Енергодара попереджають про тимчасове відключення світла

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X