В Енергодарі – 10 випадків коронавірусу, ще шість перевіряють

Станом на ранок 21 квітня в Енергодарі підтвердили 10 випадків захворювання на коронавірус. Загалом у Запорізькій області зареєстровано 137 випадків інфікування.

В Енергодарі підтвердили 10 випадків коронавірусу

Двоє хворих в Енергодарі, діти, вже одужали. До Дніпрорудненської міської лікарні госпіталізували шістьох пацієнтів з COVID-19. Ще двоє лікуються вдома на самоізоляції.

Окрім того, в Енергодарі перевіряють ще шість підозрілих випадків. Відібрані проби відправили на лабораторне ПЛР-обстеження.

Відзначимо, що, за словами мера Павла Музики, великодні вихідні пройшли в Енергодарі без грубого порушення карантину. Сподіваємося, мешканці й далі будуть дотримуватися правил, щоб в місті не було стрімкого зростання хворих на коронавірус після святкування Великодня.

По області найбільшу кількість хворих на COVID-19 виявили у Запоріжжі – 68 осіб, а також Мелітополі – 32 особи.

Загалом від COVID-19 одужали 19 мешканців регіону. У лікарнях перебувають 44 людини, 71 – лікуються вдома. Усім хворим надається необхідна медична допомога.

На сьогодні у Запорізькій області зафіксовано три летальних випадки – у жителів Мелітополя, Запоріжжя та Бердянська, де вчора від загострення численних хронічних вікових захворювань, ускладнених інфікуванням коронавірусом, померла 93-річна жінка.

Щодо причин захворювання на COVID-19 у пацієнтів області, епідеміологи повідомляють: усі перші випадки були привезені з-за кордону, після чого захворювання поширилось на контактних осіб. Джерело половини випадків – невідоме.

Щодо ситуації в Україні, то станом на 9:00 21 квітня лабораторно підтверджено 6125 випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксували 415 нових випадків.

Читайте також: Освячення пасок: хто дотримався карантину, а кого вже покарали?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X